Hakkımızda

Dünyada ve ülkemizde son yıllarda önemi daha çok anlaşılan iş sağlığı ve güvenliği kavramı, işletmeler için kanuni bir zorunluluktan öteye geçip, sosyal sorumluluk ve sürdürülebilirlik açısından vazgeçilmez değerler haline gelmiştir. İşletmeler ortaya çıkardıkları hizmet ve ürünlerin kalitesinin sadece kullanılan hammadde ve sarf malzemelerden oluşmadığını, bunların yanı sıra çalışan sağlığı, güvenliği ve çalışma ortamının; ürün-hizmet kalitesini pozitif yönde etkileyecek faktörler arasında önemli bir yerde olduğunun farkına varmışlardır. Çalışma arkadaşlarımızın huzurlu, sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışması ve mesai bitiminde fiziksel ve ruhsal açıdan sağlıklı bir şekilde evine gitmesi, işletmelerimizin sürekliliği açısından son derece önemlidir. Biz de Limit OSGB olarak, 2013 yılından bu yana iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tüm ihtiyaçlarınıza en kaliteli ve makul çözümler üretebilmek için, her biri alanında uzmanlaşmış tecrübeli ekibimiz ve tüm gücümüz ile işletmenizin ve çalışanlarınızın yanında yer almaya devam ediyoruz.

Misyonumuz
İş sağlığı ve güvenliği kavramının, işletmeler için sadece kanuni bir zorunluluk olmadığını; işin sağlık ve güvenliğini sağlamanın yanı sıra sosyal sorumluluk, sürdürülebilirlik ve kalite açısından vazgeçilmez değerler haline geldiğini savunuyoruz.

Vizyonumuz
Sektörün öncü kuruluşlarına yol gösteren, referans sayılan ve güven duyulan firma olmak.

Neden Limit OSGB?

Tam zamanlı destek: Firmalara verdiğimiz hizmet süreleri her ne kadar mevzuatta tanımlı ve sınırlı olsa da, ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızda oluyoruz.
Sizi dinliyoruz: İsteklerinizin şikayete dönüşmemesi için taleplerinize doğru cevapları verebilmek amacıyla var gücümüzle çalışıyoruz.
Çözüm odaklı yaklaşım: Sorunlarınızı çözerken, sorun çıkararak değil, tüm verileri ve talepleri değerlendirilip, en makul ve etkin çözüm önerileri sunuyoruz.
Standardın üstüne çıkıyoruz: İş yapmak ile işi en iyi yapmak arasındaki farkı biliyoruz. Prensiplerimizden ve olmazsa olmazlarımızdan taviz vermeden, pozitif değişim ve gelişim amacıyla standardı belirliyoruz.
Sözümüzün arkasındayız: Tekliften sözleşmeye; sözleşmeden hizmete, her ne söylediysek hatırlatmanıza gerek kalmadan yapacağımızı garanti ediyoruz.
Çapraz denetim mekanizması: İşletme körlüğünün önüne geçmek ve duruma her açıdan bakabilmek için farklı gözlerle farklı değerlendirmeler yapıyoruz.
Kişi bazlı değil, kurum olarak yanınızdayız: Kişiden değil kurumdan hizmet alırsınız. Verdiğimiz hizmet her ne kadar firmanıza görevlendirilen kişiler tarafından sağlansa da hizmetimizin kalitesi tüm kurumun ortak bilgi ve tecrübesine dayanmaktadır.
İşimizde uzmanız: Yılların verdiği tecrübeyle sunduğumuz hizmetler, alanında en yetkin ve profesyonel kişiler tarafından sağlanmaktadır.
Hedefi 12’den vurun: Detaylarda boğulmayın diye asıl problemleri özet raporlarla bilginize sunuyoruz.
İşinize değer katıyoruz: İnsana değer vermenin, işinize değer katacağını çok iyi biliyoruz. Amacımız insana değer vermek. Çünkü işinize değer.